Hotele-Tur.com.pl

Turystyka, Podróże, Rozrywka i Hobby

PodróżeTurystyka

Polecane noclegi i apartamenty w Zakopanem

Polecane noclegi i apartamenty w Zakopanem

Od wielu lat Zakopane cieszy się nieprzerwaną popularnością podczas zimowego okresu. Tłumy turystów wybierają właśnie to miejsce na weekendowy wypad, wyjazd na ferie lub urlop. Zakopane ma świetną infrastrukturę i masę miejsc, w których możemy spędzić noc. Od apartamentów, przez domki aż po prywatne kwatery. Każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Warto jednak odpowiednie miejsce wybrać wcześniej, z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy trafią nam się najlepsze oferty. Gdzie więc szukać i na co się zdecydować w Zakopanem? 

Noclegi Zakopane – tanio i komfortowo?

Dla wielu osób kluczowym aspektem jest cena. Chcą mieć więcej pieniędzy na atrakcję, jedzenie i dodatkowe przyjemności warto zaoszczędzić na noclegu. Wtedy najlepszą opcją są prywatne kwatery. Tanie noclegi Zakopane to przede wszystkim właśnie ten rodzaj ofert. Często już za kilkadziesiąt złotych za noc znajdziemy pokój o całkiem dobrym standardzie.

Kolejny aspekt to lokalizacja. Warto czasem dopłacić, ale mieć nocleg w pobliżu centrum lub nawet na samych Krupówkach. Nie trzeba będzie wtedy daleko chodzić ani wydawać pieniędzy na dojazd do różnych miejsc. W centrum miasta działa Komunikacja Miejska, która jest całkiem przystępna cenowo. Warto więc z niej korzystać, gdyż dojeżdża do wszystkich wartych odwiedzenia miejsc. 

Hotel czy apartament – co lepiej wybrać?

Jeśli zależy nam na komfortowym, o wysokiej klasie noclegu, musimy patrzeć na oferty w okolicach kilkuset złotych za weekend. Mam wtedy jednak pewność, że standard będzie naprawdę dobry. Możliwe, że w cenę wliczone zostanie śniadanie oraz spa. Jednak to także podnosi cenę. Apartamenty Zakopane największa popularnością cieszą się w okresie zimowy podczas Walentynek. Wtedy ciężko znaleźć taki nocleg bez odpowiedniego wyprzedzenia. Jednak zawsze zostaje opcja hotel Zakopane. Zwykle można bez problemu znaleźć choć jeden wolny pokój. 

Takie noclegi możemy znaleźć w bardzo dobrej lokalizacji. Ciekawą opcją jest także wybranie miejsca położonego w pobliżu bujnej zieleni, pomiędzy drzewami. Takie miejsce jest niesamowicie urokliwe, szczególnie w okresie zimowym. Warto przemyśleć noclegi na Gubałówce. To gwarancja niesamowitych widoków. Gubałówka jest także dobrą lokalizacją jeśli chodzi o skomunikowanie z całym Zakopanem. 

Będąc w Zakopanem czeka na nas wiele atrakcji. Każdy znajdzie coś, co go zainteresuje. Od zimowych sportów, przez termy, park wodny aż po masę restauracji, kawiarni i muzeów. Można także obcować z naturą w Parku Tatrzańskim oraz wybrać się na wycieczkę nad Morskie Oko lub Gubałówkę. Z pewnością nie będziecie się tu nudzić! Warto przed przyjazdem przeglądnąć różne przewodniki i zaplanować pobyt, aby wszystko dobrze się zgrało. W Internecie znajdziemy masę recenzji najróżniejszych restauracji. Dzięki temu unikniemy nietrafionych miejsc, które mogłyby nas zawieść. Zakopane czeka na turystów z otwartymi ramionami! Jeszcze jest czas na znalezienie ciekawych ofert noclegów, jednak z każdym dniem jest ich coraz mniej. Trzeba się spieszyć!

Udostępnij