Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

by Redakcja HoteleTur
0 comment

Ferie zimowe to równie radosny okres, jak wakacje. To czas na sporty zimowe, bawienie się w śniegu, ciepłe kakao i czapki z pomponami! Ferie zimowe to idealna okazja na wyjazd za granicę z rodziną. W końcu poznawać nowe miejsca można nie tylko wtedy, gdy jest ciepło! Wydaje się jednak, że miejscówki na zimowy wyjazd nie są tak popularne. Nic bardziej mylnego! Wystarczy sprawdzić informacje w Internecie. Na przykład w naszym artykule! Przedstawiamy dwa świetne miejsca na wyjazd na ferie zimowe. Poznaj francuskie Alpy i ich wszystkie atrakcje!

La Rosiere – jak narty to tylko tu! 

Region La Rosiere to miejsce idealne dla fanów nart. Jego wyjątkowe uwarunkowania zapewnia położenie na aż 1850 m n.p.m.  tuż pod Mount Blanc! Oprócz idealnych warunków do jazdy na nartach, region ten zapewnia niesamowite doznania dla naszych oczu. Krajobrazy rozciągające się wokół stoków są jak z bajki! La Rosiere może pochwalić się trzecim miejscem w śnieżnych statystykach Europy. Oczywiście znajdziemy tutaj wiele innych atrakcji. Spróbuj snowkite’a albo odwiedź HELISKIING. Co to jest? Heliskiing to wycieczka helikopterem w samo serce Alp. Oczywiście wszystko odbywa się w towarzystwie wykwalifikowanej grupy przewodników. Emocje gwarantowane!

Orelle – sięgnij szczytów! 

W Orelle znajduje się najwyżej położony kurort sportowy w Europie. Wysokość 2300 m n.p.m. pozwala na całoroczne świetne warunki dla narciarzy i amatorów sportów zimowych. W Orelle znajdziemy 600 km tras zjazdowych, a do tego 200 wyciągów narciarskich. Miejsce to należy do regionu tak zwanych „Trzech Dolin”. Jest to jednak polska nazwa. Naprawdę obszar nazywa się Les Trois Vallées. To prawdziwe bogactwo najpopularniejszych i znanych na całym świecie tras. Co więcej, możemy tutaj korzystać z najróżniejszych form zjazdów: w puchu, poza trasami, po muldach, jazdy ekstremalnej, na lodowcu. Naprawdę masa emocji i adrenaliny! Każdy znajdzie tutaj coś, co totalnie porwie go i sprawi, że będziesz chciał tu wrócić! Co więcej, w Orelle można znaleźć wiele świetnych hoteli i ośrodków. W tym trzygwiazdkowe, czterogwiazdkowe, a także pięciogwiazdkowe. Każdy może znaleźć klasę noclegu, która mu odpowiada.

Ferie zimowe – jedź do Francji!

Być może do tej pory nie kierowałeś nawet swoich myśli za granicę podczas ferii zimowych. Po tym artykule zdecydowanie zmieniłeś swoje zdanie! Już teraz pomyśl o wybraniu się do Francji i skorzystanie z jej wszystkich atrakcji. To prawdziwy raj dla narciarzy i wszystkich fanów zimowych sportów. Jednak atrakcji starczy tutaj dla wszystkich. Osoby mniej aktywne, chcące wypocząć, mogą korzystać z ofert świetnych hoteli i SPA. Przekonaj się sam, jak wyglądają ferie zimowe we Francji. Moc atrakcji dla całej rodziny. I dla dorosłych, i dla dzieci! Masz wybór pośród wielu ośrodków, tras zjazdowych i wyciągów. Wybierz idealne miejsce i baw się! 

0 comment

Polecane dla Ciebie

Zostaw komentarz