Hotele-Tur.com.pl

Turystyka, Podróże, Rozrywka i Hobby

Rozrywka

Gdzie warto zorganizować wesele w Lublinie?

Gdzie warto zorganizować wesele w Lublinie?

 

Każda para narzeczeńska marzy o idealnym ślubie i perfekcyjnym przyjęciu weselnym. W natłoku obowiązków związanych z organizacją tak wielkiej i ważnej imprezy warto część spraw powierzyć specjalistom. Szczególnie weselne przyjęcie. Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce zabaw ślubnych? Gdzie najlepiej urządzić wesele w Lublinie i okolicach? Czego oczekiwać od organizatorów?

Na co zwracać uwagę planując wesele w Lublinie?

Lista zadań przed ślubem nie ma końca. Dlatego warto ją zawęzić. Pomoże w tym kilka wytycznych, pozwalających na odnalezienie dobrego miejsca na przyjęcie weselne.

  • Sala weselna w hotelu. Jest to coraz częściej praktykowane rozwiązanie. Goście i Para Młoda mają możliwość noclegu, mogą komfortowo przebrać kreacje, zostawić w pokoju zbędne przedmioty, kwiaty itp., odpocząć i się wyspać. 
  • Wielkość sali. Powinno się dostosować jej wymiary do liczby gości i rodzaju zabaw zaplanowanych w trakcie imprezy. Zbyt mała powierzchnia będzie ciasna i niekomfortowa. Zbyt duża spowoduje, że goście nie będą czuli w pełni radosnej, przyjaznej atmosfery.
  • Wystrój wnętrza i wyposażenie. Ważne, aby już od wejścia do sali gości zachwycił jej wygląd. Tutaj zdecydowanie warto postawić na elegancję, kremowe i beżowe ściany, złote dodatki i klasyczne wyposażenie. Poza tym taki dobór barw pozwala na łatwe dostosowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb osób wynajmujących.
  • Dogodna lokalizacja i możliwość bezpiecznego pozostawienia samochodów. 
  • Smaczna kuchnia z możliwością indywidualnego dostosowania menu.

Gdzie urządzić wesele w Lublinie?

Jak wesele to tylko w różach… w Trzech Różach w Lublinie. Piękny hotel z dużą salą weselną to świetnie zlokalizowane miejsce, zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta. Eleganckie otoczenie, estetyczne pokoje i smaczne jedzenie. Przy hotelu dostępny parking. Do tego obsługa, która zorganizuje przyjęcie weselne. Już dziś warto wejść na stronę hotelu https://www.trzyroze.pl/wesela, zapoznać się ze szczegółami oferty i zarezerwować termin. 

Czego oczekiwać przy wynajęciu sali weselnej w Lublinie?

Sala weselna Lublin to nie tylko piękne wnętrze. W ramach wynajęcia sali w Trzech Różach można liczyć na indywidualne przygotowanie jej dekoracji i wystroju. Do tego smaczne potrawy z menu Szefa Kuchni restauracji hotelowej Niebieska, które bez trudu dostosowuje się do własnych potrzeb (np. wegetariańskie, wegańskie itp.). 

 Co najważniejsze, na każdym etapie organizacji i trwania przyjęcia weselnego czuwa nad gośćmi profesjonalna i życzliwa obsługa hotelu i restauracji.

Co roku wiele par w Lublinie decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego. Większość z nich szuka pięknych, eleganckich miejsc na mapie miasta i okolic. Warto zasugerować się opiniami zadowolonych gości dostępnymi, m.in. w Internecie i wybrać usługi oferowane przez hotel Trzy Róże. 

Udostępnij