Hotele-Tur.com.pl

Turystyka, Podróże, Rozrywka i Hobby

Turystyka

Hotel z basenem na Mazurach? Jaki wybrać?

Hotel z basenem na Mazurach? Jaki wybrać?

Każdy z rodziców wie jakim wyzwaniem, jest znalezienie odpowiedniego miejsca na wakacje z dziećmi. Położenie hotelu ma ogromne znaczenie dla wielu z nas. Wakacje to czas, gdzie jednocześnie opieka nad naszymi pociechami i chęć odpoczynku trzeba zgrać, tak by wszyscy byli zadowoleni. Ale jaki hotel na Mazurach wybrać, żeby zapewnić moc atrakcji naszym najmłodszym pociechom? Bardzo dobrym wyborem może być dla Was Hotel Spa Santa Monica!

Atrakcje dla dzieci w Hotelu Santa Monica na Mazurach

Basen zewnętrzny

Na czas letniego odpoczynku udostępniamy naszym Gościom naszego hotelu basen zewnętrzny i szeroką na 3 metry zjeżdżalnie rodzinną. Basen osiąga głębokość 110 centymetrów.
Zjeżdżalnia zakończona jest basenem pełniącym funkcje wanny hamownej. Świetną zabawą jest zjeżdżanie z niej na dmuchanych akcesoriach do pływania.
Nad basenem jest serwowana karta zimnych napoi i drinków. Z pewności i rodzice i ich pociechy będą odpowiednio nawodnieni.
Tuż przy basenie również znajduje się toaleta.

Sauna & strefa wellness

Wielką trakcją dla wielu z naszych gości jest rozbudowana strefa Spa & wellness na Mazurach. Oprócz dostępnych masaży relaksacyjnych dostępna jest także sauna. Goście twierdzą, że pozwala ona świetnie zrelaksować się po całym dni wędrówek po Mazurach! Dodatkowo jest to jedno z niewielu miejsc w regionie Mazur, z tak rozbudowaną strefą relaksacyjną. W Hotelu Spa Santa Monica relaks i komfort to podstawa!

Zewnętrzny plac zabaw położony przy Hotelu

Zaraz obok basenu znajduje się plac zabaw. Wasze pociech mogą na nim znaleźć huśtawki, domek oraz strefę wspinaczkową.

Pokoje zabaw

Posiadamy w budynku dwie sale zabaw dedykowany specjalnie dla naszych najmłodszych Gości. Trzecia sala zabaw przeznaczona jest dla wszystkich Gości. Co znajduje się w każdej z nich? Poznaj je lepiej!

Sala Malucha

Pokój przeznaczony dla dzieci do 5 roku życia. Wasze pociech mogą odnaleźć się tu jako kucharz lub pobawić się w specjalnie wyznaczonej strefie LEGO Duplo. Specjalnie przeszklona ściana pozwala mieć rodzicom obserwować swoje dzieci.
Na wyposażeniu Sali jest również telewizor, gdzie dzieci mogą oglądać bajki.

Sala Zabaw Żagielkowo

Duża sala z dużymi możliwościami. Specjalnie dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Wasze dzieci mogą bawić się w Małpim Gaju ze zjeżdżalnią i basenem z kulkami. Z innych zabawek dzieci mogą skorzystać z kącika Lego, wielkich klocków z gąbki oraz wielu innych.

Sala rekreacyjna

Większe dzieci, młodzież i rodzice mogą odnaleźć się w grze w bilard, ping-ponga i piłkarzyki. Może porywalizujecie ze swoimi dziećmi albo nauczycie je jak grać w poszczególne gry? Wybór planszówek i puzzli pozwoli na zacieśnianie więzów rodzinnych.
Udostępniamy także książki dla każdego, niezależnie od wieku!

Jazda konna

Może spróbowanie u nas jazdy konnej rozpocznie przygodę życia Waszych dzieci? Nasz kucyk nazywa się Fiona. Jest bardzo cierpliwa i świetnie radzi sobie z pracą z dziećmi. To idealny koń do rozpalenia pasji do jeździectwa!
Na czas konnej odprowadzki zapewniamy również kask oraz opiekę instruktora – Wasz dzieci będą w 100% bezpieczne.

Udogodnienia dla dzieci

W razie potrzeby możemy przygotować dodatkowe wyposażenie. Co możemy Tobie zaoferować? W zależności od potrzeb udostępniamy:

• Dodatkowe ręczniki, poduszki i koce dla dzieci
• Zabezpieczenia kontaktów
• Przewijak dla małych dzieci
• Usunięcie stolików szklanych, roślin i innych niebezpiecznych przedmiotów dla małych dzieci
• Wanienka do kąpieli dla dziecka
• Jednorazowe torby na pieluchy
• Plastikową miskę do prania
• Krzesełko łazienkowe lub podest
• Matę antypoślizgową pod prysznic lub w wannie
• Jednorazowe kubki
• Czajnik do zagotowania wody
• Aktualne telefony do: najbliższego lekarza pierwszego kontaktu, pediatry, ginekologa oraz pielęgniarki
• Aktualny kontakt do najbliższej apteki
• Możliwość wypożyczenia gier i książek dla dzieci w różnym wieku
• Apteczkę

Gdy Państwa dziecko ma problemy alergiczne związane z układem pokarmowym, prosimy zawiadomić nas o tym wcześniej. W swoim menu uwzględniamy potrzeby alergików. Nasza miła obsługa z chęcią Wam pomoże!

Co ciekawego znajduje się w Mikołajkach dla dzieci?

Jest kilka ciekawych miejsc, w które możecie zabrać swoje pociechy. Położenie naszego hotelu w Mikołajkach pozwala naszym Gościom na bliski dostęp do wielu atrakcji.
Niedaleko od nas znajduje się jezioro Mikołajskie, a tuż obok Wioska Żeglarska. Znajdziecie tu portu, restauracje i sklepy oraz możecie posłuchać żeglarskich szant. Niedaleko znajduje się również plaża. Nie trzeba chyba mówić, czym mogą zajmować się dzieci na plaży i jak wielką wyobraźnie mają podczas swoich zabaw.
Jeśli planujecie spokojny dzień ze swoimi pociechami możecie wybrać się do Portu rybitwa. Osoby posiadające uprawnienia sternika motorowodnego mogą wynająć łódź, a także możecie tu wynająć rowerki wodne i inne rodzaje sprzętu wodnego. To tylko przykłady. Jest ich o wiele więcej – koniecznie sprawdźcie je sami!


Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z pociechami na wakacje do Hotelu Santa Monica w Mikołajkach. To piękne i klimatyczne miejsce, które sprawi, że zapamiętacie ten pobyt na długo! Obiekt z pewnością zachwyci Was wystrojem, rodzinną atmosferą oraz pięknym położeniem! Do zobaczenia na Mazurach!

Materiał zewnętrzny

Udostępnij