Hotele-Tur.com.pl

Turystyka, Podróże, Rozrywka i Hobby

Turystyka

Hotel Koniaków – co oferuje?

Hotel Koniaków – co oferuje?

Koniaków to prawdziwa perła Beskidu Śląskiego. Wielu turystów ceni sobie to miejsce. Każdy, kto szuka ciekawych pomysłów na wakacyjny weekend, powinien zdecydowanie wziąć pod uwagę Koniaków. W tym mieście znajduje się uznany hotel, który wyposażony jest w mini spa.

hotel Koniaków

Koniaków to jedna z najwyżej położonych wsi w naszym kraju. Mowa tutaj o wyjątkowym miejscu, które od lat zachwyca turystów z całej Polski. To wieś, która jest klimatyczna i zlokalizowana z dala od miejskiego zgiełku. Miejscowy hotel zlokalizowany jest w dogodnej lokalizacji. Pokoje dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Na hotelowych gości czekają dodatkowe udogodnienia. Mowa tutaj o między innymi o placu zabaw dla dzieci oraz komfortowych pokojach. Całe wyposażenie jest nowoczesne, a hotel Koniaków zachwyca pięknem od wielu lat. Co więcej, oferowane jest darmowe Wi-Fi oraz bezpłatny parking.

Warto wiedzieć, że pierwszą myśl bezpośrednio związaną z Koniakowem jest bez wątpienia słynna na cały kraj koronka koniakowska, której wyrabianiem zajmuje się praktycznie każda gospodyni zamieszkująca tę piękną miejscowość. Każdy, kto lubi góry, poczuje się w Koniakowie wspaniale. W tej uroczej miejscowości panują idealne warunki do uprawiania turystyki górskiej. Turyści mogą zwiedzać wiele pięknych miejsc. Ciężko ukryć, że Koniaków jest taką miejscowością, do której można wybrać się nie tylko na weekend, ale też na dłuższy wakacyjny urlop. Miejsce to jest uwielbiane także zimą. Niedaleko zlokalizowane są stoki narciarskie. Hotel w Koniakowie od lat zaprasza gości przez cały rok. Oferowane są miejsca noclegowe w europejskim standardzie. Goście mogą liczyć na wyżywienie, które serwowane jest przez najlepszych kucharzy.

Koniaków

Warto zauważyć, że sam Koniaków stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania najbliższej okolicy. Mowa tutaj o zwiedzaniu takich miejscowości jak:

  • Wisła
  • Istebna
  • Szczyrk
  • Ustroń

Koniaków cieszy się sporą popularnością przez praktycznie cały rok. Podczas sezonu funkcjonuje tutaj stok narciarski. Jest on świetnie przygotowany, a ponadto gwarantuje niezapomniane, zimowe wrażenia. Trzeba wiedzieć, że sama wieś robi niepowtarzalne wrażenie. Mowa tutaj o miejscowości rozciągniętej. Praktycznie z każdego miejsca można podziwiać przepiękne i malownicze widoki górskie. Koniaków to miejscowość ceniona nie tylko przez turystów z Polski, ale też z innych krajów. Pobliski hotel wyposażony jest w nowoczesne sprzęty RTV oraz AGD. Dojazd do niego nie jest trudny. W pobliżu znajdują się restauracje oraz sklepy. Ponadto blisko jest do okolicznego stoku narciarskiego.

Udostępnij