Hotele-Tur.com.pl

Turystyka, Podróże, Rozrywka i Hobby

Rozrywka

Gdzie wyprawić wesele w Lublinie?

Gdzie wyprawić wesele w Lublinie?

Wesele na 100 gości, skromna uroczystość, wystawny obiad? Ile par, tyle pomysłów na ślubne przyjęcie. Na pewno jednak jest to jeden z najważniejszych dni w życiu, więc warto go uczcić w szczególny sposób. Przede wszystkim liczy się obecność najbliższych, piękne otoczenie i dobra organizacja.

Organizacja wesela, czyli rozterki nowożeńców

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, więc powinien być piękny i radosny. Oczywiście może towarzyszyć mu lekkie zdenerwowanie, to zupełnie zrozumiałe, ale zdenerwowanie w takim pozytywnym znaczeniu. Niestety, często bywa to dzień pełen stresu i zmartwień, i to wcale nie z powodu samej ceremonii. Młoda Para martwi się o przebieg poślubnej uroczystości, czy goście będą zadowoleni, czy dla wszystkich wystarczy miejsca, czy jedzenie będzie smaczne… Takie rozterki zaprzątają myśli zakochanych, którzy w tym czasie powinni być spokojni, zrelaksowani i szczęśliwi.

Wesela w Lublinie na pomoc Młodej Parze

Na szczęście istnieją miejsca o bogatym doświadczeniu w organizacji wesel. Jednym z takich miejsc jest https://www.zajazdgoscinny.pl/. Zajazd mieści się w malowniczej wsi Motycz, w województwie lubelskim. W swojej ofercie posiada wynajęcie sal okolicznościowych, usługi restauracyjne oraz pokoje gościnne. Zajazd Gościnny zajmuje się przygotowywaniem różnych uroczystości, zwłaszcza organizacją przyjęć weselnych. Przyszli małżonkowie nie będą musieli martwić się tym zadaniem, jeśli powierzą je profesjonalistom. Co więcej, będą mile zaskoczeni, a sam dzień wspominać będą z uśmiechem i tęsknotą.

Sala weselna – wymarzone przyjęcie

Dom Weselny w Lublinie dysponuje przestronnymi salami, udekorowanymi według życzenia nowożeńców. Współpraca i konsultacje pozwolą na dobór idealnego wystroju z motywem przewodnim. Dotyczy to również kwiatów, skomponowanych przez zaprzyjaźnionych i doświadczonych florystów. Gości na pewno zaskoczą stylowe nakrycia stołów, baśniowe dodatki, a przede wszystkim smaczne weselne posiłki przygotowane przez utalentowanych kucharzy. Dodatkowym atutem jest idealna klimatyzacja pomieszczenia, a ponad wszystko – przyjazna i ciepła atmosfera.

Jak wesele to…

…tylko w wyjątkowym miejscu, takim, które wspólnie wybiorą nowożeńcy. Ogród, restauracja, dom, a może zajazd, na przykład taki jak Zajazd Gościnny? Dom mieści się w niezwykle urokliwym miejscu wśród zieleni. Nieopodal znajduje się maleńkie oczko wodne, a także doskonale wyposażony plac zabaw dla dzieci. Zajazd dysponuje pokojami dla gości oraz specjalnym apartamentem dla Młodej Pary. Można też spożyć posiłek lub wypić kawę przy stolikach na zewnątrz, pod dużymi parasolami chroniącymi przed słońcem i deszczem. Ponadto, zarówno nowożeńcy, jak i weselni goście otrzymują lampkę wina na początku przyjęcia. Oferta Zajazdu obejmuje wiele zniżek i gratisów, z których warto skorzystać. Wszystko to razem sprawia, że przyjęcie weselne będzie cudownym i niezapomnianym przeżyciem.

Udostępnij