PL EN DE

"ARKA-MEGA" S.A.

71-246 Szczecin ul. Romera 10

Telefon Fax (+48) 91 439 56 01

• Hotel-Tur Szczecin Sp. z o.o. •

Informacje o firmie

"ARKA-MEGA" S.A.

z siedzibą w Warszawie, oddział w Kołobrzegu, ul. Sułkowskiego 11, 78-100 Kołobrzeg

NIP: 671-14-00-642, Regon 330499509
KRS 0000372966 Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział gospodarczy

        Dziękujemy za zainteresowanie. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu działalność naszej Spółki. Funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 40 lat. Obecnie jesteśmy firmą prywatną z przeważającym kapitałem polskim. Działalność nasza obejmuje usługi hotelarskie, wynajem powierzchni biurowych, powierzchni handlowych oraz mieszkań.

       Działalność hotelowa prowadzona jest w 2-ch dużych obiektach o łącznej liczbie 384 miejsc noclegowych. Należą do nich jednogwiazdkowe hotele "JANTAR" i "PŁONIA" w Szczecinie.

       Nasi Klienci szczególnie cenią sobie przestronne apartamenty, ale zainteresowaniem cieszą się również pokoje o niższym standardzie. Hotelowe restauracje serwują smaczne dania tradycyjnej kuchni polskiej. W salach konferencyjnych organizowane są szkolenia i spotkania biznesowe.

       Poza hotelami Spółka jest właścicielem położonych w Szczecinie dwóch biurowców tworzących Centrum Biurowe HT. Ofertę centrum wyróżnia dogodna lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjne stawki najmu.

       Wynajmujemy również lokale na działalność usługową w obiektach hotelowych, przede wszystkim na działalność gastronomiczną. Hotelowe restauracje prowadzą sprawdzone, profesjonalne firmy, z którymi współpracujemy od lat.

       Ponadto  dysponujemy  36 mieszkaniami 2 pokojowymi zlokalizowanymi w budynku mieszkalno-hotelowym "PŁONIA" przy ul. Uczniowskiej 3 w Szczecinie. Lokale te wynajmujemy na korzystnych warunkach. Czynsz miesięczny wynosi 1050 zł i zawiera wszystkie opłaty za media.
Istnieje możliwość uzyskania dopłaty do czynszu w postaci dodatku mieszkaniowego od Gminy.

       Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług. Rosnące grono naszych Klientów jest potwierdzeniem, iż skutecznie realizujemy ten cel.

facebook